کارن سی ان سی | Karen CNC

خرید سی ان سی | فروش سی ان سی | دستگاه cnc

خرید سی ان سی : برای خرید دستگاه سی ان سی باید کمی صبور باشید. باید نکات زیادی را مورد بررسی قرار دهید تا یک خرید خوب متناسب با نیاز کارگاهتان داشته باشید. سود زیاد کار با دستگاه cnc و تنوع بسیار زیاد محصولات، مشتری را ترغیب به خرید دستگاه می کند و همین عاملی برای سودجویی عده ای می شود که اقدام به واردات و فروش دستگاه های بی کیفیت می کنند.

شرایط اغوا کننده ای که برای مشتریان وجود دارد گاهی اوقات باعث می شود این افراد خرید اشتباهی بکنند. در واقع این شرایط فرد را به خرید بیش از نیاز خود ترغیب می کند و یا به واسطه تفاوت چشمگیر قیمت، مشتری را مجاب به خرید کردن بدون در نظر گرفتن مسائل جانبی می کند.

اشتباهات رایج در خرید سی ان سی :

 

اشتباه در خرید سی ان سی به چند صورت اتفاق می افتد، برخی دستگاه مناسب نمی خرند. یعنی بدون در نظر گرفتن نیاز بازار و پیشبینی سفارشات آینده، اقدام به خرید دستگاهی میکنند که به زودی متوجه می شوند برای کارشان مناسب نیست! ممکن است سایز دستگاه را درست انتخاب نکنند و یا فعالیتی که قرار است با آن به اهداف خود برسند را درست مشخص نکرده باشند.

 

جلوگیری از این اشتباهات ساده است اما درصورت عدم انجام تحقیقات لازم، خیلی زود تاثیرات منفی خود را روی کسب و کار می گذارد. شما باید سعی کنید در هنگام خرید دستگاه شرایط فعلی را با شرایط پیشبینی نشده آینده باهم در یک قاب بررسی کنید تا مشکلی در آینده برای شما ایجاد نشود.

برای مشاهده محصولات

ماشین آلات نساجی

ماشین آلات تکمیل پارچه

انواع دستگاه لمینت پارچه 

ماشین آلات صنعتی

ماشین آلات سی ان سی 

کلیک کنید

راه حل برای خرید سی ان سی مناسب :

 

راه حل مشاوره با شرکت های معتبر ، مشاورین صادق و دلسوزی است. چرا که به لحاظ تعداد مشتریان ، نیازی به عدم صداقت و ترغیب شما به خرید سی ان سی ندارند ، و نکته مهم تر این که به خاطر یک فروش بیشتر حاظر نیستند اعتبار و سابقه خوب خود را از بین ببرند. چه بسیار اتفاق افتاده که حتی یک مشتری را از خرید منصرف می کنند!

 

از دلایلی که باعث می شود خرید دستگاه به اشتباه انجام شود، منطقه ای است که فرد می خواهد در آن فعالیت کند. وقتی یک شهر کوچک چند دستگاه سی ان سی داشته باشد و کاملا فعالانه در حال فعالیت هستند، طبیعتا نصب یک دستگاه دیگر نمی تواند توجیه اقتصادی داشته باشد و به همین دلیل باید با دقت انجام شود. این موضوع هم نیاز به مشورت و تحلیل بازار دارد که متاسفانه در بسیاری از مواقع انجام نمی شود و یا به درستی صورت نمی گیرد.

 

خرید سی ان سی : دستگاه CNC برای مصارف متفاوتی استفاده میشود که شامل مواردی مثل برش و هاشور بر روی انواع چوب و همچنین انواع فلزات می باشد. پیاده سازی و اجرای لوگو های مراکز و طرح های تبلیغاتی بر روی انواع چوب های MDF از جمله فعالیت های این ماشین آلات خواهند بود. در زمینه مشاغل دکوراسیون داخلی و دکوراسیون های خارجی نیز از مصارف بالایی برخوردار است. از دیگر مصارف این دستگاه میتوان به برش برای سنگ و همچنین برش بر روی انواع پیکرهای مجسمه ای اشاره کرد. دستگاه CNC از مجموعه ماشین آلات پرکاربرد در صنعت برش و تراش می باشد.

 

دستگاه cnc در اندازه و ابعاد مختلفی موجود می باشد و در مکان های مختلف صنعتی برای برش و هاشور مورد استفاده قرار میگیرد و در بیشتر مشاغل به کار گرفته می شوند. باید دقت داشت که این نوع دستگاه با توجه به گستره بسیار فراوانی که دارد توانسته یکی از درآمدزا ترین دستگاه ها در بین دستگاه های صنعتی به شمار رود و مشتریان خاص خود را داشته باشد.

خدمات دستگاه CNC :

بسیار مهم است که شما قبل از خرید سی ان سی از خدمات پس از فروش شرکت فروشنده مطمئن شوید. اگر برای بررسی بقیه موارد وقت ندارید این مورد را تا می توانید حساب شده و صبورانه جلو ببرید. در واقع آنچه که مهم و حائز اهمیت است، خود دستگاه و کیفیت آن نیست؛ بلکه خدماتی است که بر روی دستگاه به شما ارائه می شود. هر دستگاهی به خدمات فنی و سرویس دوره ای و قطعات مصرفی نیاز دارد تا بتواند به کار خود ادامه دهد.

برای مشاوره و خرید دستگاه با شماره زیر تماس بگیرید:
مهندس سلحشوری

4.8/5
کارن سی ان سی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *