کارن سی ان سی | Karen CNC

دستگاه cnc

دستگاه cnc : در وهله اول برای خرید دستگاه cnc باید دقت لازم را داشته باشید. متاسفانه با توجه به گسترده بودن بازار سی ان سی، شرکت ها و سازنده های فراوانی برای ورود به این حرفه وارد شده و با واردات و ساخت دستگاه، اقدام به فروش آن می کنند. شرایط اغوا کننده ای که بر سر راه خریداران قرار می گیرد باعث می شود گاهاّ این افراد به اشتباه خرید کنند. در حقیقت این شرایط فرد را به خرید بیش از نیاز خود ترغیب می کند و به مرور زمان مشکلاتی را به وجود می آورد.

 

این اشتباه در خرید سی ان سی به چند شکل انجام می شود، برخی از افراد، دستگاه مناسبی نمی خرند یا بهتر است بگوییم در خرید دستگاه دچار اشتباه می شوند. ممکن است اندازه دستگاه را درست انتخاب نکنند و یا فعالیتی که قرار است با آن به اهداف خود برسند برایشان معلوم نباشد. این اشتباه خیلی زود تاثیرات منفی خود را بر روی کسب و کار می گذارد. شما باید سعی کنید در هنگام خرید دستگاه cnc با توجه به شرایط واقعی خود اقدام کنید تا از هیچ بابت مشکلی در آینده برای شما ایجاد نشود.

 

باید در هنگام خرید دستگاه cnc با مشاوران کارن سی ان سی صحبت کنید تا دستگاه درست را انتخاب کنید.

یکی از دلایلی که باعث می شود خرید دستگاه به اشتباه انجام شود، منطقه ای است که فرد می خواهد در آن فعالیت کند. وقتی یک شهر کوچک چند دستگاه سی ان سی داشته باشد و فعالانه در حال فعالیت باشند، نصب یک دستگاه دیگر نمی تواند توجیه اقتصادی داشته باشد و به همین دلیل باید با دقت انجام شود. این موضوع هم به مشورت و تحلیل بازار نیاز دارد که متاسفانه در بسیاری از مواقع مورد توجه قرار نمی گیرد.

خدمات دستگاه cnc :

 

 

یکی از مواردی که در هنگام خرید دستگاه cnc باید به آن توجه ویژه داشته باشید، خدماتی است که بر روی این دستگاه صنعتی ارائه می شود. در واقع آنچه که مهم و حائز اهمیت است، خود دستگاه و کیفیت آن نیست؛ بلکه خدماتی است که بر روی دستگاه به شما ارائه می شود.

 

 

بهترین دستگاه cnc دنیا هم که باشد، اگر خریدار نتواند خدمات خوبی را از فروشنده دریافت کند، دستگاه با مشکل مواجه خواهد شد. در زمان خرید دستگاه به دقت نوع خدمات ارائه شده توسط شرکت فروشنده دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. همین بررسی شما می تواند مشکلات بعدی را برایتان حذف کند، بنابراین تا می توانید دقت کنید و وقت بگذارید.

 

 

شما برای فهمیدن این موضوع که تا چه اندازه خدمات دستگاه سی ان سی ارائه شده توسط یک شرکت خوب است یا نه، می توانید به مشتریان قبلی و یا فعلی شرکت فروشنده مراجعه کنید و از نوع خدمات ارائه شده توسط تکنسین ها سوال کنید. بسیاری از شرکت ها حتی جواب سوالات عادی خریدار را هم نمی دهند چه برسد به اینکه تکنسین بخواهد برای رفع مشکل اقدامی کند.

 

 

شرکتی که سابقه ای کوتاه در این زمینه دارد قطعا نمی تواند گزینه خوبی برای ارائه خدمات باشد مگر اینکه بصورت کاملا حرفه ای وارد این بازار شده باشد. باز هم تاکید میکنیم که خدمات شوخی بردار نیست؛ در هنگام خرید دستگاه به نوع و مقدار خدمات توجه ویژه ای داشته باشید.

 

 

بهره برداری از نوع دستگاه در قیمت‌گذاری آن بسیار تاثیر گذار است. این ماشین آلات به خاطر دارا بودن خدمات حرفه ای مثل سرویس و همچنین برآیند مشتری مداری در موارد خرابی نرم افزاری و دیگر موارد مبتنی بر بحث تعمیر و اپراتور جزء مراحل پشتیبانی محسوب می شوند.

 

 

در حقیقت به دلیل صنعتی بودن نوع دستگاه و همچنین خدمات مشاوره برای خرید دستگاه، پشتیبانی از این نوع دستگاه بسیار مهم است. این یعنی باید بتوانیم با سیستم قبلی مشتری مداری، اصول پشتیبانی تلفنی و همچنین پشتیبانی حضوری دستگاه را در محل مشتری تحویل بگیرید. تمامی این مراحل در مبحث قیمت‌ گذاری ماشین آلات سی ان سی مهم و حائز اهمیت است.

 

 

انتخاب نوع دستگاه و همچنین قیمت‌گذاری دستگاه cnc بعلت تنوع محصولات و همچنین درخواست مشخص نمودن نوع متریال مورد نظر و همچنین پروژه های سریالی بسیار مورد توجه قرار دارد. طراحی و ساخت ماشین آلات CNC ازجمله خدمات کارن سی ان سی بوده و در این راستا خدمات بسیار حرفه ای شامل پشتیبانی، قطعات و تضمین خدمات پشتیبانی را تامین می کند.

 

 

فروش حرفه ای دستگاه های جدید بسته نوع خدمات و همچنین برنامه ریزی های تکمیلی در روند فعالیت بسیار مورد توجه قرار دارد. این دستگاه با دارا بودن موارد اجرایی خاص می تواند پیرو دستور اجرای کاربرد آن در راستای سیستم های اجرا با سیستم مته پیشرو و کاملا حرفه ای عمل کند.

 

 

فروش دستگاه سی ان سی در کشور عزیزمان ایران و همچنین در سایر کشورهای همسایه با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است. به همین خاطر به علت استفاده صنعتی از این دستگاه در قسمت برش و برش سنگ یا استفاده از این ماشین سی ان سی برای برش مجسمه ها یا اصطلاحا پیکرتراش ها بسیار مورد توجه قرار دارند.

قیمت دستگاه cnc

تعیین قیمت دستگاه cnc به دلیل اهداف سازمانی کارن سی ان سی بر این مبنا نیست که فقط به فروش توجه شود، پس پشتیبانی دستگاه از اهمیت بسیار بیشتری برای ما برخوردار است و شامل موارد متفاوتی است.

تنظیمات قطعات دستگاه، مسافت حمل دستگاه، آموزش اپراتور دستگاه و همچنین آموزش نرم افزاری اپراتور دستگاه cnc همراه با تامین و آموزش تیم پشتیبانی کارن سی ان سی برای خدمات پشتیبانی از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است. در این قسمت قصد داریم بیان کنیم موارد مورد توجه برای قیمت‌گذاری دستگاه سی ان سی متفاوت هستند این موارد شامل مسائل خاص و عام می باشد.

به عنوان مثال قیمت ارز و دلار از موارد مهمی است که در قیمت دستگاه cnc تاثیرگذار است.باید در نظر داشت که هر دستگاه مراحل نصب و پشتیبانی و متریال خام را نیز در بر دارد. این موارد شامل متریال خام و موارد مصرفی دستگاه است. برای مثال می توانیم بگوییم متریال های خام مورد نیاز دستگاه در قیمت گذاری دستگاه بسیار تاثیرگذار هستند.

در حقیقت سفارشات شما و طراحی و ساخت دستگاه برای ایجاد و برنامه ریزی سفارشات شما را دربر دارد. دستگاه به دلیل داشتن قطعات متفاوت و همچنین قطعات برشی متفاوت و همچنین سیستم برق متفاوت نیاز به اپراتور و تعمیرکار حرفه ای دارد. مراحل خرید دستگاه سی ان سی و موارد قیمت گذاری و قطعات مورد نیاز روزانه دستگاه برای پرداختن به تولیدات کارن سی ان سی نیز خیلی اهمیت دارد. تمامی این موارد در قیمت گذاری دستگاه بسیار تاثیرگذار است.

برای مشاهده محصولات

ماشین آلات نساجی

ماشین آلات تکمیل پارچه

انواع دستگاه لمینت پارچه 

ماشین آلات صنعتی

ماشین آلات سی ان سی 

کلیک کنید

برای مشاوره و خرید دستگاه با شماره زیر تماس بگیرید:
مهندس سلحشوری

4.8/5
کارن سی ان سی

2 دیدگاه دربارهٔ «دستگاه cnc»

  1. بازتاب: قیمت دستگاه سی ان سی منبت روتاری - کارن سی ان سی | Karen CNC

  2. بازتاب: قیمت دستگاه cnc - کارن سی ان سی | Karen CNC

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *