کارن سی ان سی | Karen CNC

قیمت دستگاه سی ان سی

قیمت دستگاه سی ان سی

در این مطلب قصد داریم به قیمت دستگاه سی ان سی بپردازیم و به سوالات زیر پاسخ دهیم:

 • قیمت دستگاه cnc فلزات
 • لیست قیمت دستگاه cnc چوب دست دوم
 • قیمت دستگاه cnc ام دی اف کارن سی ان سی
 • قیمت دستگاه سی انسی منبت کاری
 • قیمت دستگاه cnc سه بعدی
 • قیمت دستگاه cnc روتاری چوب

قیمت دستگاه cnc سی ان سی :

افزایش استفاده از ماشین آلات سی ان سی، باعث گسترش بازار و زمینه خرید و فروش تعداد بیشتری دستگاه cnc شده. تا جایی که برخی از ماشین سازان داخلی تصمیم گرفته اند تا در کارخانه خود با مونتاژ تجهیزات حساس وارداتی سی ان سی، نسبت به تولید این ماشین آلات اقدام نمایند. از سوی دیگر با توجه به برخی مشکلات اقتصادی در حوزه صنعت و معدن، برخی از دارندگان این نوع دستگاه ها نیز با قصد کاهش هزینه ها، تصمیم به فروش دستگاه سی ان سی دست دوم خود کرده اند.

در مجموع باید توجه کنیم که واردات برخی دستگاه ها از کشورهای سازنده خارجی، مونتاژ و تولید در برخی واحدهای صنعتی داخلی و همچنین فروش دستگاه های دست دوم، باعث شده است تا بازار خرید و فروش این نوع ماشین آلات پیشرفته با چالش ها و متغیرهای گوناگونی مواجه شود و این متغیرها بر قیمت آن تاثیر گذار باشد.

همچنین اعمال نشدن سیاست های قیمت گذاری و نظارتی قوی از سوی برخی نهادهای ذی ربط، باعث شده تا عده ای بدون اعتبار و تجربه کافی بخواهند از آب گل آلود بازار ماشین آلات cnc، ماهی سود و منفعت های کوتاه مدت بگیرند.

تغییرات قیمت دستگاه cnc :

در میان این کش مکش ها، قیمت دستگاه cnc سی ان سی نیز دستخوش تغییرات و سرای و نشیب های گوناگونی می شود و قابل تنظیم با توجه به روند و رویه ای مشخص و استاندارد با معیارهای ثابت و قابل پیش بینی، نخواهد بود. به عنوان مثال ممکن است وارد کننده ای بتواند بخش قابل توجهی از بازار را با واردات تعداد زیادی دستگاه بی کیفیت از فروشنده ای خارجی، تحت تاثیر قرار دهد. در این وضعیت با توجه به کمبود نقدینگی برخی از شرکت های صنعتی و تولید کنندگان نیازمند به استفاده از دستگاه سی ان سی، این شرکت ها به سمت ماشین آلات بی کیفیت وارداتی رفته و پیش نیازهای افت قیمت را فراهم کنند.این مورد تنها یکی از چند نمونه تغییراتی است که قادر است قیمت دستگاه cnc سی ان سی را دچار مشکلات و بی ثباتی های غیرقابل پیش بینی کند.

واردات بی رویه ماشین آلات بی کیفیت فروشندگان خارجی موجب بروز مشکلات و بی ثباتی های غیر قابل پیش بینی در قیمت دستگاه های cnc است.

ولی در صورت ایجاد ثبات نسبی و مکانیزم منطقی در قیمت گذاری و عرضه و نصب دستگاه سی ان سی cnc ، این قیمت توسط عوامل و معیارهای مختلفی تعیین می شود:

یکی از آنها ابعاد میز و وسعت متریال ورودی دستگاه است. هر اندازه دستگاه بزرگتر باشد علاوه بر اینکه میز آن وسیع تر بوده و می توان ورق ها و قطعات با اندازه بیشتری را بر روی آن مستقر کرد، همچنین تجهیزات مکانیکی و سیستم های کنترلی دستگاه نیز حوزه عملکرد بیشتری خواهند داشت.

از دیگر موارد تاثیر گذار بر قیمت این دسته از ماشین آلات، میزان دقت و قابلیت انجام فعالیت ظریف تر با حساسیت بالا و تلرانس های دقیق تری خواهد بود.

قیمت دستگاه cnc

خدمات پس از فروش :

اما خدمات پس از فروش و پشتیبانی های فروشنده را نمی توان نادیده گرفت. بخش مهمی از فرآیند فروش این ماشین آلات، شامل چگونگی و مدت زمان پشتیبانی دستگاه توسط فروشنده پس از خرید می باشد. این بخش آنقدر مهم است که اصلا نباید توسط کاربران و خریداران نادیده گرفته شود و آن را موضوعی پیش پا افتاده و بی اهمیت تلقی کنند. چرا که در صورت تحویل گرفتن دستگاه cnc بدون پشتیبانی، دیر یا زود با ایجاد اشکال فنی، صاحب کار مجبور است برای تعمیر تا تعویض قطعه معیوب، برای مدتی عملیات آن را متوقف کرده و به ناچار کل فرآیند تولید را مختل کند.

مواردی که باید در خدمات پس از فروش به آن توجه کرد:

 • سابقه و اعتبار فروشنده
 • رضایت مشتریان
 • تعداد متخصصین
 • نوع پشتیبانی
 • قیمت خدمات

برای اطلاع از لیست قیمت انواع دستگاه cnc با شماره زیر تماس بگیرید.

مهندس سلحشور : 09120452250

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.