کارن سی ان سی | Karen CNC

آموزش نرم افزار سی ان سی

آموزش نرم افزار سی ان سی

آموزش نرم افزار سی ان سی

در این مطلب قصد داریم شمارو با بهترین شیوه ی آموزش نرم افزار سی ان سی  و اوپراتوری انواع دستگاه سی ان سی آشنا کنیم.

آموزش نرم افزار سی ان سی / کارن سی ان سی

karencnc یک شرکت دانش بنیان فعال در زمینه ی ساخت انواع ماشین آلات صنعتی از جمله انواع دستگاه های سی ان سی میباشد ، همین موضوع برای شما یک فرصت طلایی برای آموزش نرم افزار های طراحی و کارکرد اوپراتوری این دستگاه ها است !!! چرا ؟؟ در ادامه برسی میکنیم.

کلاس آموزش اوپراتوری cnc

برنامه ی آموزشی ما به صورت حضوری میباشد و ما دوره و آموزش مجازی نداریم .

آموزش اوپراتوری دستگاه cnc

همونطور که گفتیم ما یک شرکت دانش بنیان سازنده دستگاه سی ان سی هستیم و این یک مزیت برای شما میباشد.

شما میتونید آموزش های خود رو با دستگاه های ما امتحان کرده و با تست مهارت خود ، با کارکرد دستگاه سی ان سی از نزدیک آشنا شوید.به قول معروف آموزش مجازی بدون بکارگیری اون ها تاثیری ندارد و موجب فراموشی میشود. ( بدون کار کردن یاد نمیگیرید ) .

شما میتوانید تمامی نرم افزار های طراحی سی ان سی را از مهندسین مجرب مکانیک ما آموزش ببینید.

آموزش کار با دستگاه cnc فلز

 

در صورت خرید دستگاه سی ان سی از شرکت ما آموزش اوپراتوری دستگاه و نرم افزار های مربوطه به صورت رایگان به مشتریان داده میشود ، اما ما این بستر را برای بقیه نیز فراهم کردیم تا بتوانند از آموزش های منحصر به فرد ما در کمترین مدت و با هزینه کم بهره مند شوند.

آموزش اوپراتوری دستگاه تراش cnc

 

 

امروزه استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری رو در بیشتر دفترهای طراحی مهندسی میبینیم که باعث شده دیگه از نقشه های دستی خبری نباشد .

قطعه ها در محیط های نرم افزاری طراحی می شوند و مکانیزم آنها قبل از ساخت نمونه واقعی در محیط های نرم افزاری  شبیه سازی می شوند.

درحین عمل شبیه سازی مشکلات طراحی مشخص شده و در نتیجه بدون صرف هزینه ساخت می توان پس از بدست آمدن اطمینان از درستی طراحی شروع به ساخت نمونه واقعی و تولید محصول نمود.

این موضوع باعث شده تا بازار عرضه و فروش محصولات از حالت سنتی و نمایشگاهی به شکل الکترونیکی تبدیل شود. طراحی قطعه ها در محیط های نرم افزاری این امکان را فراهم می کند تا دو شرکت سازنده در دونقطه جهان بتوانند به راحتی با هم در امر ساخت یک محصول همکاری کنند.

سی ان سی پنج محور آموزش نرم افزار سی ان سی

به طور مثال فرض کنید شرکتی ایرانی به یک شرکت چینی سفارش طراحی و ساخت یک قالب توسط دستگاه سی ان سی را می دهد استفاده از طراحی به کمک نرم افزار های سی ان سی باعث می شود که شرکت سازنده مدلی را که می خواهد بسازد در اختیار شرکت سفارش دهنده قرار دهد پس از چندین بار برسی پرونده های کامپیوتری در آخر با توافق دوطرف نمونه واقعی ساخت و فرستاده می شود.

چگونگی استفاده ازنرم افزارهای کامپیوتری بستگی به هدف نهایی طراح دارد. به عنوان مثال اگر هدف از طراحی صرفا مدل سازی  وتهیه نقشه های صنعتی از مدل تهیه شده باشد. باید به سراغ نرم افزارهای مدل سازی رفت ولی امکان دارد شخص طراح بخواهد علاوه بر مدلسازی به کمک کامپیوتر به تحلیل و بررسی سینماتیکی یا دینامیکی یک مکانیزم بپردازد. انتخاب نرم افزارهای بسته به هدف طراح وابسته تسلط وی به آن نرم افزار دارد.نرم افزارهای متعددی قادر به عمل مدلسازی هستند که از آن جمله می توان به solidworks   Mechanical desktop . AUTOCAD . catia  و…

برای مشاهده محصولات

ماشین آلات نساجی

ماشین آلات تکمیل پارچه

انواع دستگاه لمینت پارچه 

ماشین آلات صنعتی

ماشین آلات سی ان سی 

کلیک کنید

 این نرم افزارها به نرم افزارهای ( CAD( computer aided design  معروفند.هر کدام از این نرم افزارها در یک یا چند جنبه از طراحی نسبت به بقیه برتری دارند.

برای مشاوره و خرید دستگاه با شماره زیر تماس بگیرید:
مهندس سلحشوری

4.8/5
کارن سی ان سی

4 دیدگاه دربارهٔ «آموزش نرم افزار سی ان سی»

  1. کافیه حسینی

    من برای سیسمونی جستجو کرده بودم ولی هیچ کدوم از محصولاتتون به درد من نمیخوره نمیخوره 🙁

  2. بازتاب: دستگاه تراش cnc - کارن سی ان سی | Karen CNC

  3. بازتاب: آموزش cnc ( نرم افزار و اوپراتوری سی ان سی 2 )

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *